Panu Olkowi zleciliśmy ułożenie płytek podłogowych w przedpokoju oraz wykonanie małej łazienki w nowym mieszkaniu. Małe pomieszczenia mają to do siebie, że nie wybaczają niedociągnięć, wymagają precyzji i dbałości o szczegóły podczas wykonywanych prac, ponieważ na niewielkiej powierzchni łatwo zauważyć fuszerkę. Pan Olek stanął na wysokości zadania. Należy do grona wykonawców, którzy nie podąża ślepo za projektem – jest spostrzegawczy, wykazuje się pragmatycznym podejściem do wykonywanych prac oraz proponuje przemyślane rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem.

Niestety jest też jeden niepokojący efekt współpracy – zdecydowanie bardziej zauważa się niedociągnięcia u innych… ;)

Jeśli ktokolwiek szuka wykonawcy, którego efekty prac będą cieszyć oko przez lata, zachęcam do kontaktu z Panem AleksandremŁukasz Malec

Pan Aleksander to konkretny fachowiec,który potrafi doradzić a potem profesjonalnie wykonać swoją robotę.Jest bardzo uczciwy i rzetelny co w tej branży rzadko się zdarza i z czystym sumieniem mogę go polecić.


Wszystkie zlecone prace wykonał bardzo dokładnie i należycie dbając o najdrobniejsze szczegóły.


Gabriela, Maciej
Gaj

Mogę z czystym sumieniem polecić. Należy co prawda uzbroić się w cierpliwość bo remont zabrał dużo czasu. Jednak efekt końcowy był tego warty. Łazienka wygląda fantastycznie i jak określił to mój brat, który oglądał efekt końcowy „jest dopieszczona”. Pan Aleksander ma nie tylko wysokie umiejętności ale też dysponuję wiedzą, którą się dzieli. Nie tylko wykonuje projekt ale doradza rozwiązania, wskazuje możliwe problemy i sposoby jak je rozwiązać. Podsunął kilka rozwiązań o których nie miałem pojęcia, że istnieją i w dodatku można je było wykonać w łazience w PRL-owskim bloku. Z czystym sumieniem polecam.


Krzysiek Stasiak,
Biskupin
Panu Olkowi powierzyliśmy zadanie wykończenia głównej łazienki w naszym pierwszym domu. Poleciło nam go biuro projektowe, które wykonało dla nas projekt, a dodatkowo przekonały nas rekomendacje innych inwestorów i zdjęcia z wcześniej wykonanych przez niego realizacji. Poziom naszych oczekiwań był wysoki, ze względu na skomplikowaność i kosztowność inwestycji. Wykonana realizacja zdecydowanie im sprostała, uwiarygodniając pana Olka jako specjalistę wyjątkowo dbającego o jakość i precyzję wykonanej pracy, co było dla nas najbardziej istotne. Na pochwałę zasługuje również przemyślane i optymalne wykorzystanie materiałów wykończeniowych, a także doradztwo w ich wyborze, jak również znajomość najnowszych technik wykończeniowych. Otrzymaliśmy pięknie wykończoną łazienkę, z której będziemy cieszyć się przez długie lata. Zdecydowanie polecamy.
Sylwia i Marcin,
Osiedle Malownicze,
Wrocław-Leśnica

Poznałem kilka prac wykończeniowych i remontowych w mieszkaniach wykonywanych przez Pana Aleksandra Leśnickiego, które charakteryzowały się przede wszystkim zdecydowanie bardzo wysoką jakością. Ta wysoka jakość była podstawową przesłanką poproszenia go o wykonanie remontu (odświeżenia pomieszczenia i aplikacji włoskich technik dekoracyjnych) mojej łazienki, pierwszych po nabyciu przed laty nowego mieszkania.
Prace zostały wykonane – tak jak się spodziewałem – z wysoką starannością i jakością. Przy okazji mogłem przekonać się, że postęp w technologiach prac malarskich, a zwłaszcza w malarstwie dekoracyjnym daje tak świetne efekty.
Prof.Edward Jończak Krzyki

Z przyjemnością wystawiam Panu Aleksandrowi pozytywną opinię za wykonanie remontu łazienki, przedpokoju, salonu oraz kuchni w moim mieszkaniu. W trakcie remontu mieszkania miałam do czynienia z wieloma fachowcami, ale tylko jednego mogę polecić z czystym sumieniem.

Pan Aleksander do prac remontowych podszedł bardzo kreatywnie, nie ograniczając się jedynie do zleconego Mu układania płytek w łazience, prac hydraulicznych, elektrycznych, wyrównania ścian, malowania czy wykonania technik dekoracyjnych na ścianach; lecz wykonał solidnie i fachowo kilka napraw i poprawek, które można było zrobić przy okazji. Poza tym pomógł mi w określeniu ostatecznej wersji projektu łazienki (w tym w doborze płytek, kolorów czy technik). Zręcznie i rezolutnie potrafił skoordynować pracujące w mieszkaniu ekipy budowlane. Pracę wykonał starannie i z rozmysłem, bez zbędnego pośpiechu, dbając o końcowy efekt i moje zadowolenie. Bardzo konkretny, pomocny, sympatyczny i kontaktowy człowiek oraz świetny fachowiec.

Każdy, kto przymierza się do remontu powinien rozważyć ofertę Pana Aleksandra. Ceny warte są jakości prac, terminowości usług oraz zadowolenia i poczucia spokoju że remont przebiegnie bardzo dobrze.

Ja już wiem że warto … i bez wahania mogę polecić Pana Aleksandra innym osobom. Zapewniam, że na czas remontu śmiało można mu powierzyć klucze do mieszkania. Jest to jeden z nielicznych fachowców budowlanych do którego się wraca i do którego w każdej chwili można zwrócić się o fachową poradą.
Ania i Piotr Ostrowscy
Poświętne

Pan Olek dokonał u nas niemożliwego :)
Jego profesjonalizm i znajomość branży przełożyły się na doskonałą jakość wykonanych prac i końcowy efekt, który był zachwycający
Mając na uwadze to, iż podjął się „reanimacji” naszych 2 łazienek, po dramatycznych próbach wykończenia ich przez poprzednią ekipę, tym bardziej z czystym sumieniem możemy polecić firmę ALEX -HAUSE każdemu.
Oprócz łazienek, równie perfekcyjnie odnowił pokój po zalaniu (pęknięta rura).
Dużym atutem Pana Olka jest fakt, iż chętnie podejmuje się działań i prac pojawiających się z potrzeby chwili, a nie koniecznie będących w zakresie zleconych prac – a to jak wiadomo zawsze się przytrafi i zawsze znajdzie się coś co można by było „przy okazji” zrobić i właśnie w takich sytuacjach można na Pana Olka liczyć.

Podsumowując – POLECAMY
Anna i Michał Strap z Wrocławia

Panu Aleksandrowi Leśnickiemu,zleciłem wykonanie prac w moim nowym mieszkaniu, prace miały polegać na kompleksowym wykonaniu łazienek według opracowanych projektów. W czasie wykonywania zlecenia Pan Olek dał się poznać jako osoba kompetentna oraz bardzo profesjonalna. Zaproponowane przez niego materiały oraz rozwiązania, okazały się trafne i bardzo skuteczne , pracy były prowadzone z wielką dokładnością w sposób bardzo rzetelny ,(Pan Olek z łatwością potrafił dostosować się do nowych okoliczności, przed czasem zasygnalizować problem, który zawsze potrafił przezwyciężyć). Bez problemów odczytuje projekty i sam proponuje bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązania. Po perfekcyjnym wykonaniu łazienek, Pan Aleksander zaproponował wymalowanie mieszkania, oraz aplikacje technik typu oikos tj. (ottocento,chifon,oraz beton architektoniczny) na kilku ścianach. Nasze oczekiwania przerosły naszą wyobrażenie, mogę śmiało powiedzieć, że z mieszkania zrobił nam piękny apartament. Dziękuję panu Aleksandrowi. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić pana Aleksandra doskonałego profesjonalistę.
Z poważaniem
Henryk Dzimiński wraz z rodziną

Wyrazy uznania dla Pana Aleksandra Leśnickiego za jakość prac i wyjątkowy kunszt przy realizacji projektu łazienki. Mała powierzchnia łazienki (4 m2) w stanie surowym wymagała wielu przemyślanych zabiegów fachowca, jakim zdecydowanie jest Pan Aleksander. Idealnie równo położone płytki ścienne i podłogowe z minimalną szerokością fugi oraz wkomponowane elementy dekoracyjne dzięki wykonawcy stworzyły piękne, optycznie przestronne wnętrze.

Każdy etap prac wydaje się być dokładnie przemyślany i realizowany z pomysłem, artyzmem i wyjątkową precyzją. Pan Aleksander był także świetnym doradcą w sytuacjach wymagających nowych rozwiązań aranżacyjnych, co dla klienta jest bardzo pomocne. Efekt końcowy zachwycił nie tylko mnie ale także każdego kto miał okazję ją zobaczyć.

Zdecydowanie więc polecam Pana Aleksandra Leśnickiego.

Zadowolona klientka
Hanna Lubczyńska Krzyki

Pan Aleksander Leśnicki to fachowiec i profesjonalista w jednym. Jest to osoba, która posiada doświadczenie i umiejętności w sztuce budowlanej.
Wzorowy kontakt, profesjonalne doradztwo i terminowość, a nade wszystko uczciwość to atuty będące przewagą nad konkurencją.
Zlecenie zostało zrealizowane szybko i rzetelnie a zarazem profesjonalnie. Warto zaufać Panu Aleksandrowi i powierzyć mu pomoc nad obiorem inwestycji.

Polecam i pozdrawiam serdecznie
Adam i Joanna Tomal Stabłowice

Polecam usługi firmy Alex-House Aleksander Leśnicki. Firma profesjonalnie wykonuje wszelkie prace remontowe. Byłam miło zaskoczona odpowiedzialnym podejściem Pana Olka do swoich obowiązków, nie musiałam kontrolować przebiegu pracy i nadzorować jej tempa. Jednakże trzeba zaznaczyć, że na efekty należy cierpliwie poczekać. Pan Leśnicki wykonuje swoje obowiązki ze starannością i dokładnością, co wymaga czasu. Końcowy rezultat rekompensuje wszystko.

Dla mnie osobiście dodatkowo dużym plusem były uwagi i ciekawe pomysły odnośnie dobrania kolorystyki pomieszczeń, urządzenia wnętrz, co świadczy o dużej wiedzy oraz doświadczeniu firmy, nie tylko w zakresie samych prac remontowych.

Renata Gosiewska
Popowice

Prowadzę biuro architektury wnętrz RAPA LIVING przy sklepie Max-Fliz Wrocław.
Dokładność i ogromna dbałość o szczegóły w wykonaniu każdego detalu to wielki atut Pana Olka.
Dodając do tego terminowość, nacisk na jakość wykonywanych usług i kulturę osobistą- na bardzo wysokim poziomie, pozwala mi to zachęcić każdego do współpracy z firmą ALEX-HOUSE.

RAPA LIVING architektura wnętrz
Rafał Paliński

Firma Alex-House, wykonywała prace remontowe mojego mieszkania od tzw. stanu deweloperskiego. Niestety nie skorzystałam z usług tej firmy jako pierwszej-poprzednia ekipa,
pomimo świetnych referencji i zapewnień o swoim profesjonaliźmie,naraziła mnie na poważne straty finansowe, wydłużony czas „nieskończonego” remontu i zszargane nerwy
(łazienka w ich wykonaniu nadaje się tylko,do skucia kafli).
Pan Olek precyzyjnie dobrał niezbędne materiały budowlane-nie narażając mnie tym samym na niepotrzebne wydatki i rozpoczął poprawki po poprzedniej brygadzie.
Większość prac została wykonana pod moją nieobecność,a więc bez nadzoru-w sposób bardzo sprawny i dokładny ( w przeciwieństwie do poprzedniego „fachowca”
z którym o wszystko musiałam walczyć)
Uważam siebie za osobę bardzo wymagającą,zwracającą uwagę na szczegóły i detale-firma Alex-house,zdecydowanie sprostała moim wymaganiom,usługa została
wykonana profesjonalnie,na wysokim poziomie-dokładnie tak, jak sobie tego życzyłam. Minęły dwa lata i nie mam żadnych reklamacji.

Zdecydowanie polecam
Iza Czarnecka
Brochów

Pan Aleksander wykonywał u nas remont kapitalny całego naszego mieszkania.
Wszystkie prace zostały wykonane bardzo perfekcyjnie, dokładnie i z wielką starannością.
Pan Aleksander jest bardzo sumiennym człowiekiem a przy tym ma wiele ciekawych pomysłów projektowych.
Chętnie służy doradztwem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy teraz nowe, piękne mieszkanie.
Szczerze polecamy firmę Pana Aleskandra.

Wdzięczni i zadowoleni lokatorzy
Elżbieta, Waldemar K. z Wrocławia

Firma Atelier Form zajmuje się aranżacją wnętrz i kompleksową obsługą klienta w zakresie tworzenia koncepcji układu funkcjonalnego pomieszczeń.
Pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z Panem Aleksandrem Leśnickim z firmy Alex-house.
Wszystkie zlecone prace,realizowane są na bardzo wysokim poziomie technicznym i estetycznym.
Pan Olek jest solidnym i odpowiedzialnym wykonawcą, co szczególnie cenię jako projektantka wnętrz.
Dodatkowymi atutami, są jego wysoka kultura osobista, wiedza i fachowe doradztwo.
Rekomenduję firmę Alex-House, jako wykwalifikowanego partnera przy pracach remontowo-budowlanych.

Magdalena Radomska
Stylista Wnętrz Galeria Domar

Firma Alex-house wykonywała dla nas kompleksowe usługi budowlane w zakresie prac wykończeniowych mieszkania w stanie deweloperskim.
Jakość wykonania wyznaczonych przez nas prac oceniamy bardzo wysoko, tym bardziej, że odbywały się one podczas naszej nieobecności w kraju.
Pan Olek zapewnił opiekę w trakcie realizacji zlecenia. Obejmowała ona m.in. ogarnięcie wszystkiego od strony logistycznej, dobór najlepszych materiałów i rozwiązań.
Zawsze mogliśmy liczyć na fachową pomoc doradczą- co pozwoliło uniknąć nam nieprzewidzianych przez nas problemów.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego pracy Alex-House i z czystym sumieniem polecamy usługi tej firmy innym zainteresowanym.

Magda i Robert Nowińscy
Gaj

Polecamy!

Firma Alex-House zajmowała się kompleksowym wykończeniem naszego domu,prace obejmowały min.: wymianę instalacji (hydraulicznej, sanitarnej, elektrycznej), ułożenie glazury i terakoty, malowanie oraz drobne przebudowy ścian.
Wszystkie prace zostały wykonane perfekcyjnie z niesamowitą dbałością o najmniejszy nawet szczegół (niespotykane umiejętności właściciela firmy Pana Aleksandra)
Przed przystąpieniem do zasadniczych prac, Pan Aleksander wykrył szereg wad konstrukcyjnych pomieszczeń remontowanych,dzięki tym spostrzeżeniom i celnym uwagą nie doszło do tragedii.
Fachowa pomoc i porada w zakresie wyboru materiałów budowlanych była dla nas dużym zaskoczeniem. Nigdy nie spotkaliśmy się z takim wspaniałym podejściem do klienta.
Kolejnym zaskoczeniem było dla nas umożliwienie nabycia ze znacznym rabatem materiałów budowlanych. Precyzyjne wyliczenie ilości potrzebnych materiałów pozwoliło nam na znaczne ograniczenie kosztów
remontu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy firmy alex-house, z czystym sumieniem możemy polecić ją każdemu.

Dominik Krzyśków
Mrozów

Jestem właścicielem firmy Apropo Art-Pracownia Architektury Wnętrz we Wrocławiu.
Z Panem Olkiem Leśnickim miałam okazję pracować przy realizacji mojego mieszkania.
Sprostał on nie lada zadaniom : zastosowanie nowoczesnych technologii w budownictwie,
dopracowanie detali w wykończeniówce, oraz nadzór nad różnymi ekipami podwykonawczymi.
Wykazał się dużą wiedzą, dokładnością i umiejętnością współpracy z projektantem- są to cechy
pozwalające na realizacje zleceń dla wymagających klientów,odróżniających pracę na metry od jakości.Adrianna Konopniak-Karpowicz
Kozanów

Przed dwoma laty Pan Olek wykonał remont naszego biura i z całą odpowiedzialnością mogę polecić jego usługi.
Pomimo, że ta dziedzina nie jest mi obca, nie miałem absolutnie żadnych zastrzeżeń zarówno do jego umiejętności, jakości, zaangażowania jak i do uczciwości.
Mocną stroną,tego wykonawcy jest również olbrzymia wiedza dotycząca najnowszych produktów budowlanych,oraz technologii ich prawidłowego zastosowania,oraz liczne kontakty z innymi firmami z branży budowlanej.

Poleciłem go moim znajomym i po wykonaniu u nich generalnego remontu są nim zachwyceni.
Jedynym drobnym minusem,był termin zakończenia prac,który uległ przesunięciu,ale warto było poczekać na efekt końcowy.

Polecam z czystym sumieniem.

MG Plan Waldemar Górka
Nowy Dwór

Pan Aleksander Leśnicki jest osobą którą mogę zaliczyć do wąskiej grupy wykonawców,
zasługujących na miano „fachowca” lub „profesjonalisty”.
Dysponuje licznymi kontaktami z innymi firmami z branży budowlanej i dekoracyjnej-co w znacznym stopniu ułatwia przeprowadzenie remontu.
Jest osobą słowną, bez problemów z nałogiem alkoholowym.
Bardzo dokładny i precyzyjny,łazienki w jego wykonaniu są naprawdę super.

Polecamy
Staszek i Kamila Kurzawa
Centrum

Rekomendując Pana Aleksandra Leśnickiegio pragnę jednocześnie podziękować mu za profesjonalizm, jakim się wykazał.
Remont mieszkania był wykonany na najwyższym poziomie, a ilość czasu poświęcona przez Pana Aleksandra na pracę pozwala stwierdzić, że troska o dobrą współpracę z klientem jest jego mocną stroną. Jest dokładny, solidny a przy tym ma wiele ciekawych pomysłów, które w znacznym stopniu sprawiły, że mieszkanie wygląda tak, jak tego z żoną oczekiwaliśmy.
Z przyjemnością mogę polecić usługi Pana Aleksandra Leśnickiego innym zainteresowanym.

Marek Cichy
Pilczyce

Dekoral Centrum Dekoracyjne jako sklep firmowy producenta farb PPG Deco Polska Sp. z o. o. wyraża pozytywną opinię oraz poleca pana Aleksandra Leśnickiego, jako wykonawcę robót malarskich i lakierniczych.
Platynowy Certyfikat wystawiony przez Akademię Technik Malarskich, wieloletnia współpraca z Dekoral Centrum Dekoracyjnym oraz opinie klientów, świadczą o wysokim poziomie wykonywanych usług.
Różnorodność produktów firmy PPG (farby,farby dekoracyjne,tynki,impregnaty,lakiery itp.) sprawia, iż konieczne są cykliczne szkolenia aby na bieżąco pogłębiać wiedzę teoretyczną jak i praktyczną-pozwalającą na profesjonalną obsługę klienta.
Chęć uczestnictwa w szkoleniach, poznawanie nowości produktowych, ćwiczenia praktyczne, wskazują na bardzo poważne podejście do wykonywanego zawodu.
Pozytywne opinie klientów zadowolonych z jakości oferowanych usług, terminowości ich wykonania, pozwalają na polecanie Pana Aleksandra Leśnickiego jako certyfikowanego fachowca robót malarskich i lakierniczych.

Artur Moryto
Menadżer

Jestem zadowolona z usług firmy Alex- House, w związku z wykonaniem prac remontowych. Szybka realizacja i miły kontakt z Panem Olkiem. Polecam wszystkim i wiążę nadzieję na dalszą współpracę.

Jolanta Mamończyk
Leśnica

Pan Olek to sumienny i swietny fachowiec. Wykańczał mi mieszkanie. Jego znajomość wiedzy budowlanej i pracowitość są Jego wielkim atutem. Jest dyspozycyjny i co nie jest częstym zjawiskiem w tej branży zawsze w sytuacji
kryzysowej pomoże (nigdy nie usłyszałem nie mam czasu, jestem zarobiony).

Wiktor Jański
Partynice

Z Panem Aleksandrem Leśnickim spotkałem się w trakcie realizacji jednego ze zleceń na osiedlu Ołtaszyn.
Od początku dał się poznać jako człowiek rzetelny i jednocześnie konkretny. Wszelkie ustalenia dotyczące
terminów i czasu wykonywania zleceń (prace ogólnobudowlane i co mnie najbardziej interesowało glazura a parkiet),
kwestie połączenia i zgrania obu okładzin podłogowych załatwiliśmy błyskawicznie. W trakcie układania parkietu,
miałem okazję obserwować jego pracę i muszę przyznać, że zarówno organizacja miejsca pracy, kolejność wykonywanych
czynności i ich jakość świadczą o dużej umiejętności, precyzji i wiedzy jaką pan Aleksander posiada w tym temacie.
Również materiały na których pracował świadczą o tym, że pan Aleksander jest wartościowym rzemieślnikiem.
Zauważyłem również, że w momencie wystąpienia jakiegoś problemu związanego z realizowanym zleceniem, potrafi go ocenić i
wybrać optymalne jego rozwiązanie, czego potwierdzeniem jest usatysfakcjonowany inwestor.

Z poważaniem
Maciej Solarz, parkieciarz

Firma godna polecenia. Kompetencje Pana Olka są wysokie. Wywiązuje się z ustalonych terminów, „nie rzuca słów na wiatr”.
Atutem jest profesjonalizm, uczciwość i punktualność. Służy radą i pomocą w wyborze materiałów budowlanych.
Pozytywną cechą jest również dbałość o porządek w miejscu pracy i jego otoczeniu, oraz racjonalne gospodarowanie powierzonymi materiałami.

Marta Dubniańska Żurawiniec

Pan Aleksander wykonał drobne prace remontowe w naszym mieszkaniu,dzięki dokładnemu i celnemu zdiagnozowaniu problemu,uniknęliśmy drogiego i czasochłonnego remontu łazienki ,a sąsiadka mieszkająca pod nami,odetchnęła z ulgą,ponieważ przestaliśmy zalewać jej sufit.
Jesteśmy zadowoleni z jakości i terminowości wykonanej pracy i ze spokojem możemy polecić usługi jego firmy,również do niedużych prac budowlanych.

Marcin, Agata Polańscy
Krzyki

Pan Olek wykonywał dla mnie po raz kolejny prace remontowe mieszkania.
Jego sumienność,szybki i rzetelny czas realizacji to cechy które przekonały mnie do jego osoby wcześniej i nie zawiodłem się na Nim ponownie.
Polecam jego usługi każdemu, gdyż jego wiedza i fachowość są na wysokim poziomie.

Robert Nowiński
Gaj

Firma Korek-Centrum,specjalizuje się w usługach związanych z technologiami wykonastwa podłóg
z drewna,z drewna egzotycznego,korka i innych.
Na rynku działamy ponad 15 lat,nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą o uzyskanie kontaktu do wykwalifikowanych firm
zajmujących się pracami wykończeniowymi.
Pan Olek jest wykonawcą spełniającym wysokie wymogi jakościowe,które stawiają moi klienci.
Dotyczy to zarówno jakości wykonywanej pracy,wiedzy teoretycznej,oraz doradztwa technicznego,którym
dysponować musi fachowiec polecany przeze mnie.

Włodzimierz Abramowicz

Na co dzień współpracuję z wieloma firmami budowlanymi i po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalnym wykonawcą jakim jest Pan Aleksander Leśnicki.
Szczególna dbałość o jakość wykonywanej pracy, oraz dokładność. Pan Olek posiada ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli, proponując nowe,lepsze rozwiązania.

Jednak to co najbardziej mnie zaskoczyło to organizacja pracy i zabezpieczenie całego mieszkania. Pan Olek przy wykonywaniu pracy doskonale zabezpieczył pozostałe elementy w mieszkaniu ,tak aby nie uległy uszkodzeniu i zostawił idealny porządek !( co rzadko się zdarza ). Jestem przekonana że Firma Alex-House w pełni spełni Państwa oczekiwania .
A zainwestowane pieniądze w materiał zostaną idealnie wykorzystane.

Patrycja i Mirek
Żwirki i Wigury

Prace Aleksandra Leśnickiego wyróżniają się na tle konkurencji wysoką jakością i estetyką wykonania.
Dokładność i dbałość o szczegóły jaką oferuje wykonawca są dziś cechami deficytowymi na rynku usług budowlanych.
To wszystko w połączeniu z uczciwością stawiają firmę Alex-House w gronie przedsiębiorstw godnych polecenia.

Grzegorz Korczyński
Stabłowice

Chcielibyśmy podziękować Panu Olkowi za wykonanie bardzo trudnego projektu naszej łazienki. Wykazał się dużą wiedzą, precyzją i umiejętnością pracy z projektem.
Trzeba zaznaczyć,że termin realizacji był bardzo długi,ale na taki efekt warto było czekać.
Alina i Marek Borusiak,
Ostrów Wielkopolski